Трип репорт на амф от Diagon Alley Отправка на орбиту🪐

skripi

Местный
Регистрация
9 Дек 2022
Сообщения
264
Реакции
183

Трип репорт амф​

Вещество:
Амфетамин

Выдан:

Diagon Alley

https://rcclub.com/threads/diagon-alley-proby.71898/

Отправка: хорошо подобранная упаковка,шанс что спалят минимальний.
оценка маскировки 9/10

Фотографии:
IMG_20240305_132106_791.jpg
IMG_20240305_132106_804.jpg

Тестер: 20, 165, 65, м
Основной текст: 11:00

Розпакувавши посилку чую старий запах фена "верните меня в мой 2007" як сказав мій друг ,вход пішла перша дорога ,помірне печіння в носі
Як на мене хороший фен,з запахом фена,а не того що зараз появляється час від часу на ринку .
11:05
Довго не думаючи стелю ще одну таку саму дорогу залітає в другу ноздрю,підкурюю сігу почали спускатися люфти не дуже гіркі,на половині сігі
Починається підняття настрою тай вообщем робиться веселіше .
12:30(в минулому таймінгу не написав,що був на велосипеді)
Доїхавши майже додому ,залітаю на точку зробити фото і звісно ще одну дорогу ,стім уже після двох дорог на хорошому рівні,на даний момент дорога залітає вже дуже добре,люфти хімозні,але не дуже сильно.
Через не дуже довгий проміжуток часу доганяє поверх стимуляції добавляється добре відчутна єйфорія.
13:10
Обідаю ,апетиту сильного немає,але їсти можна .
Стелиться дорога(ненажера до фена за цей день я його і з'їв)
Такого самого розміру як на фото (всі дороги + - були одинакові,залітає уже по кайфу підтримує ефект по наростаючий.
15:35
Трішки попрацювавши відчувавши себе добре,надумую буду сьогодні газувати давно такого амф не їв,ще одна дорога аналогічна попереднім,мене уже начинає перти
Домовився о зустрічі тільки на дальній кордон щоб закупити сіг і поспілкуватися з знайомою закінув їй в ітозі дві дороги
18:10
Добираюся додому пройшовши пішком км 4 зловив жостке харево на всіх і на все по дорозі випив 50г горілки,що збило мою злобу одразу горілка не вспіла дійти до шлунку як мене окутала приємна волна.
Там же дома якось вечеряю (на диво я зміг засунути в себе їжу) і робиться ще один трек,який ділю на дві ноздрі
18:40
Перед цим домовившись з друзями
Вирішую відправитись в бар
Очередной трек ну просто в АТО,
весь остальний вечір ми бухали на трьох було випито три 07, одна 05.

Невідомий час
Майже під кінець висипаю останні крапалі які залітають в ті же ноздрі
І продовжується свято

Прийшовши додому
Я так і не спав накурився з водного маслов так як останній раз курив .
Водний щоб ви понімали дядька,а той ще старої школи ,що з того водного бери ложкою набирай шкрябай ну крч все як не має бути

Приблизно 01:20
Списуюсь з знайомою якій закидав дорогу на ход ноги ,вона тоже не спала юзнувши два трека .
Так і переписувались до 6:30 ранку коли впринципі я і взявся за написання репорта

Вывод​

--вещество 8/10 хороший амф який пробив альфовий толер будь він неладний✌️
-качество 8/10 добре просушений ,легко дробиться приємний запах
-стимуляция 10/10 стім на вищому рівні за день теста намотав більше 10км
-эйфория 7/10
-сила основных эффектов 8/10
-побочные эффекты,нічого фатального ,тобто якщо не робити як я будуть майже не замітні ,а я збиваюсь шш
-общая оценка 8/10
Вот щас лежу дивлюсь 7:32
Треба засинати і буду напевно на марафон заходити
Сообщения автоматически объединены,

8229a74774f2129cb64f59e55f5510d9.jpg
 
Назад
Сверху