Тріп - Репорт на ШИШКИ сортів LSD , AK47 від магазину Green Store🤝🌲📦

Shushkodav

Местный
Регистрация
24 Апр 2023
Сообщения
371
Реакции
208
  • Вимова: Шишки двох сортів АК47 і LSD
  • Видання: Green Store
  • https://rcclub.com/threads/green-store-proby.72370/
  • Клад: Клад виданий в зручному для мене місці,так як це був гарячий клад ,зйом його зайняв 0.001 секунд
  • Тестер: М 30+ вага 85.Курю шишки 2-3 рази в тиждень

  • Передісторія :Зайшовши на форум побачивши новий магазин, який обіцяє хороші шишки,списавшись з оператором,було погоджено район кладу ,мені залишилося тільки чекати координати. було що я отримаю не один сорт а два) І від настав день Х, прийшла смс з координатами кладу, місце було на сусідній вулиці де я працюю, ввечері я вже тримав скарб у руках

  • Першим до моєї трубки залетіло 200 мг Сорту ЛСД, не розповідатиму про інфу з інтернету про цей сорт але якщо коротко то це гібридний сорт з перевагою індики 🦃 і психоделічним ефектом) Сама по собі шишка була спресована масляниста без зерен і приємним земляним кольором.

  • 🕛 00:00

Дим приємний, на кашель не тягнуло. Легка ейфорія, яка супроводжується піднятим настроєм.Мені хотілось одразу щось робити і було прийнято рішення кудись погуляти ,слухаючи музику

01:00 🕐 Весна, вже досить жарко.Всю цю годину я просто гуляв по набережній,насолоджуючись музикою,гармонією з природою.Все було чудово,скажемо помірний накур)

🕜 01:30 Дія шишки повністю пройшла, все що відбувається це почуття голоду і пост ефектів

Загальна оцінка:8 із 10
якщо хтось збирається покурити дньом і непересрати собі всі плани,рекомендую.



Наступний мій день розпочала Шишка сорту АК47
Шишка масляниста також без зерен, запах як на мене ще приємніший, ніж лсд більш хвойний, м'ятний


якщо не вдаваючись у деталі то це класична індика, яка класти на лопатки як з автомату Ак)))

00:00 🕛 200 мг у Трубці світу ,і за кілька затяжок я зрозумів,що не буду вже нікуди йти а просто подивлюсь якийсь цікавий фільм

01:30 🕜 Всі півтори години я дивився різні наукові ролики про вплив марихуані на людину. Я був повністю погружений у процес перегляду та обробки інформації.

Всі ці ефекти тривали до двох годин. Пізніше я поїхав у Макдональдз



Загальна оцінка 9 із 10

Підсумую все що описавши вище,шишка Ак для мене виявилася сильною ніж ЛСД
Рекомендую АК47 на вечір ЛСД вдень)


Усім гарного дня а продавцю процвітання магазину і дякую за пробу🤝
 

Вложения

  • IMG_7899.jpeg
    IMG_7899.jpeg
    1.4 MB · Просмотры: 14
  • IMG_7897.jpeg
    IMG_7897.jpeg
    1.1 MB · Просмотры: 11
  • IMG_7898.jpeg
    IMG_7898.jpeg
    1.4 MB · Просмотры: 14
  • IMG_7896.jpeg
    IMG_7896.jpeg
    1.3 MB · Просмотры: 11
  • IMG_7895.jpeg
    IMG_7895.jpeg
    1.1 MB · Просмотры: 12
  • IMG_7894.jpeg
    IMG_7894.jpeg
    1.2 MB · Просмотры: 13
Назад
Сверху